Jesteśmy wyjątkowym sklepem na tarnogórskim rynku słodkości, działającą od ponad 30 lat stale rozwijającą się firmą rodzinną. Dbamy o podniebienia wszystkich naszych Klientów, dlatego szczególnie zależy nam na tym, aby oferowany przez nas asortyment był szeroki i wysokiej jakości. Proponujemy Państwu zarówno tradycyjne jak i wyjątkowe słodycze, wykwintne alkohole oraz zestawy upominkowe. Klimatyzowane wnętrze naszego sklepu gwarantuje, że nawet w najbardziej upalny dzień wszystkie oferowane przez nas towary zachowają swoją oryginalną formę i smak.

Rodzinna
tradycja

Sklep Cukierniczy Michałek to firma rodzinna założona w 1990 roku w Tarnowskich Górach. Przez wszystkie te lata, Sklep Michałek dąży do zaoferowania produktów wysokiej jakości, którym towarzyszy doskonała obsługa i ciągła innowacja.

Nasza historia


Nasza
oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości słodycze, wykwintne alkohole oraz zestawy upominkowe (kosze, filiżanki). Od niedawna możecie także Państwo zaopatrzyć się w naszych sklepach w Czekolady Tarnogórskie oraz Wódki: Gwarków oraz Smakowe.